[EL] Uitslagen Groep A t/m L (18/09/2014)
Vanavond werd de eerste speelronde in de groepsfase van de Europa League afgewerkt. PSV en Feyenoord kwamen hierin actie. Hieronder de uitslagen, standen en het programma voor de tweede speelronde.
Groep A
Borussia Mönchengladbach (Dui) - Villareal CF (Spa) 1-1
21' Herrmann 1-0
68' Uche 1-1
Apollon Limassol (Cyp) - FC Zürich (Zwi) 3-2
9' Papoulis 1-0
40' Gullón 2-0
50' Rikan 2-1
53' Yapi 2-2
80' Gullón (2x geel) (Apollon)
87' P.Koch 3-2 (e.d.)
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Appolon Limassol (Cyp) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3-2 |
2 | Villareal CF (Spa) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-1 |
3 | Borussia Mònchengladbach (Dui) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-1 |
4 | FC Zürich (Zwi) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-3 |
Programma 2 oktober
FC Zürich (Zwi) - Borussia Mönchengladbach (Dui)
Villareal CF (Spa) - Apollon Limassol (Cyp)
Groep B
Club Brugge (Bel) - Torino FC (Ita) 0-0
FC Kopenhagen (Den) - HJK Helsinki (Fin) 2-0
68' N. Jörgensen 1-0
81' N. Jörgensen 2-0
Bijz. Cornelius (Kopenhagen) mist penalty (62)
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | FC Kopenhagen (Den) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2-0 |
2 | Torino FC (Ita) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
3 | Club Brugge (Bel) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
4 | HJK Helsinki (Fin) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-2 |
Programma 2 oktober
HJK Helsinki (Fin) - Club Brugge (Bel)
Torino FC (Ita) - FC Kopenhagen (Den)
Groep C
FK Partizan (Ser) - Tottenham Hotspur (Eng) 0-0
Besiktas JK (Tur) - Asteras Tripolis (Gri) 1-1
33' Töre 1-0
88' Parra 1-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Asteras Tripolis (Gri) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-1 |
2 | Besiktas JK (Tur) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-1 |
3 | Tottenham Hotspur (Eng) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
4 | FK Partizan (Ser) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
Programma 2 oktober
Tottenham Hotsput (Eng) - Besiktas JK (Tur)
Asteras Tripolis (Gri) - FK Partizan (Ser)
Groep D
Red Bull Salzburg (Oos) - Celtic FC (Sch) 2-2
14' Wakaso 0-1
36' Eremenko 1-1
60' Brown 1-2
78' JonathanSoriano 2-2
Dinamo Zagreb (Kro) - Astra Giurgiu (Roe) 5-1
17' Soudani 1-0
24' Soudani 2-0
45+1' Soudani 3-0
70' Henriquez 4-0
82' Chitu 4-1
90+2' Coric 5-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Dinamo Zagreb (Kro) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5-1 |
2 | Celtic FC (Sco) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
3 | Red Bull Salzburg (Oos) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
4 | Astra Giurgiu (Roe) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-5 |
Programma 2 oktober
Astra Giurgiu (Roe) - Red Bull Salzburg (Oos)
Celtic FC (Sch) - Dinamo Zagreb (Kro)
Groep E
PSV Eindhoven (NED) - Estoril Praia (Por) 1-0
26' De Jong(pen) 1-0
Panathinaikos (Gri) - Dinamo Moskou (Rus) 1-2
40' Kokorin 0-1
49' Ionov 0-2
63' Dinas 1-2
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Dinamo Moskou (Rus) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2-1 |
2 | PSV Eindhoven (NED) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1-0 |
3 | Panathinaikos (Gri) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-2 |
4 | Estoril Praia (Por) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-1 |
Programma 2 oktober
Dinamo Moskou (Rus) - PSV Eindhoven (NED)
Estoril Praia (Por) - Panathinaikos (Gri)
Groep F
Qarabag FK (Aze) - Saint-Étienne (Fra) 0-0
FC Dnipro Dnipropetrovsk (Oek) - Internazionale (Ita) 0-1
68' Rotan (2x geel) (Dnipro)
71' D'Ambrosio 0-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Internazionale (Ita) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1-0 |
2 | Saint-Étienne (Fra) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
3 | Qarabag FK (Aze) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
4 | Dnipro Dnipropetrovsk (Oek) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-1 |
Programma 2 oktober
Saint-Étienne (Fra) - FC Dnipro Dnipropetrovsk (Oek)
Internazionale (Ita) - Qarabag FK (Aze)
Groep G
Standard Liège (Bel) - HNK Rijeka (Kro) 2-0
74' Ciman 1-0
87' Araujo 2-0
Sevilla FC (Spa) - Feyenoord (NED) 2-0
8' Krychowiak 1-0
31' Mbia 2-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Sevilla (Spa) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2-0 |
2 | Standard Liège (Bel) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2-0 |
3 | Feyenoord (NED) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-2 |
4 | HNK Rijeka (Kro) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-2 |
Programma 2 oktober
Feyenoord (NED) - Standard Liège (Bel)
HNK Rijeka (Kro) - Sevilla FC (Spa)
Groep H
LOSC Lille (Fra) - FC Krasnodar (Rus) 1-1
35' Laborde 0-1
63' Kjær 1-1
Everton FC (Eng) - VfL Wolfsburg (Dui) 4-1
15' Rodriguez (e.d.) 1-0
45+1' Coleman 2-0
47' Baines 3-0
89' Mirallas 4-0
90+4' Rodriguez 4-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Everton FC (Eng) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4-1 |
2 | FC Krasnodar (Rus) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-1 |
3 | LOSC Lille (Fra) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-1 |
4 | VfL Wolfsburg (Dui) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-4 |
Programma 2 oktober
VfL Wolfsburg (Dui) - LOSC Lille (Fra)
FC Krasnodar (Rus) - Everton FC (Eng)
Groep I
Young Boys (Zwi) - Slovan Bratislava (Swk) 5-0
5' Lecjaks 1-0
29' Steffen 2-0
63' Nuzzolo 3-0
80' Nikci 4-0
90+2' Hoarau 5-0
SSC Napoli (Ita) - Sparta Praag (Tsj) 3-1
14' Husbauer 0-1
23' Higuaín (pen) 1-1
51' Mertens 2-1
81' Mertens 3-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Young Boys (Zwi) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5-0 |
2 | SSC Napoli (Ita) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3-1 |
3 | Sparta Praag (Tsj) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-3 |
4 | Slovan Bratislava (Swk) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-5 |
Programma 2 oktober
Slovan Bratislava (Swk) - SSC Napoli (Ita)
Sparta Praag (Tsj) - Young Boys (Zwi)
Groep J
Steaua Boekarest (Roe) - Aalborg BK (Den) 6-0
51' Sanmartean 1-0
57' Larsen (Aalborg)
59' Rusescu 2-0
61' Keserü 3-0
65' Keserü 4-0
72' Keserü 5-0
73' Rusescu 6-0
Rio Ave FC (Por) - Dinamo Kiev (Oek) 0-3
20' Yarmolenko 0-1
25' Belhanda 0-2
70' Kravets 0-3
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Steaua Boekarest (Roe) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6-0 |
2 | Dinamo Kiev (Oek) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3-0 |
3 | Rio Ave FC (Por) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-3 |
4 | Aalborg BK (Den) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-6 |
Programma 2 oktober
Dinamo Kiev (Oek) - Steaua Boekarest (Roe)
Aalborg BK (Den) - Rio Ave FC (Por)
Groep K
PAOK Saloniki (Gri) - Dinamo Minsk (WRu) 6-1
4' Nicolic 1-0
11' Athanasiadis 2-0
16' Athanasiadis 3-0
28' Athanasiadis 4-0
50' D.Papadopoulos 5-0
64' Simovic (2xg) (Dinamo)
80' Nikolic 5-1
89' Tzandaris 6-1
Fiorentina (Ita) - EA Guingamp (Fra) 3-0
34' Vargas 1-0
38' Giallo (2xg) (Guingamp)
67' Cuadrado 2-0
88' Bernardeschi 3-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | PAOK Saloniki (Gri) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6-1 |
2 | Fiorentina (Ita) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3-0 |
3 | EA Guingamp (Fra) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-3 |
4 | Dinamo Minsk (WRu) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-6 |
Programma 2 oktober
EA Guingamp (Fra) - PAOK Saloniki (Gri)
Dinamo Minsk (WRu) - Fiorentina (Ita)
Groep L
Metalist Charkov (Oek) - Trabzonspor (Tur) 1-2
25' Constant 0-1
61' Homenyuk 1-1
90+4' A.Papadopoulos 1-2
Legia Warschau (Pol) - KSV Lokeren (Bel) 1-0
58' Radovic 1-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Trabzonspor (Tur) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2-1 |
2 | Legia Warschau (Pol) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1-0 |
3 | Metalist Charkov (Oek) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-2 |
4 | KSV Lokeren (Bel) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-1 |
Programma 2 oktober
KSC Lokeren (Bel) - Metalist Charkov (Oek)
Trabzonspor (Tur) - Legia Warschauw (Pol)